با هدف فرصت بیشتر برای تحقیق و پژوهش، مهلت ارسال مقالات و شرکت در پانزدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان تمدید گردید.

به گزارش روابط عمومی جشنواره علمی پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان، علیرضا رحمانزاده مدیر علمی پژوهشی بسیج فرهنگیان کشور با اعلام این خبر گفت: بنا بر درخواست فرهنگیان سراسر کشور مبنی برایجاد فرصت بیشتر برای تحقیق و پژوهش، مهلت ارسال مقالات و شرکت در پانزدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان تا ۳۰ تیر ماه سال جاری تمدید گردید.

رحمان زاده افزود: همانگونه که قبلا نیز اعلام شده است کلیه مراحل جشنواره تنها از طریق سایت sci-cbo.ir  امکان پذیر بوده و همه اطلاع رسانی ها نیز از این طریق انجام می گیرد.

وی در پایان گفت: فرهنگیان عزیز پژوهشگر قبل از انجام نگارش مقاله، فایل شیوه نامه تنظیم مقالات را از طریق این سایت دریافت و مطالعه نمایند.

3 دیدگاه در تمدید مهلت ارسال مقالات در جشنواره پانزدهمین
 1. با سلام
  لطفا بخش انتخاب شهرستان رو فعال کنید اصلا گزینه کار نمی کنه. شماره همراه اول منو قبول نمی کنه و مورد آخر ما کارکنان مدارس غیر دولتی کد پرسنلی نداریم کد ملی ما به عنوان کد پرسنلی پذیرفته میشه. اما سامانه قبول نمی کنه. لطفا تجدید نظر کنید.

  • ادمین جشنواره علمی بسیج فرهنگیان ۵ تیر ۱۳۹۸ در ۰۹:۴۸ پاسخ

   سلام
   مشگل از سسیستم شماست بعضی از سیستم های کامپیوتری «بروزر» آن ها قدیمی است و شهرستانهای استان هاباز نمی شود و باید از سیستم دیگری که به روز باشد استفاده کنید

  • ادمین جشنواره علمی بسیج فرهنگیان ۵ تیر ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۲ پاسخ

   سلام میتوانید به جای کد پرسنلی از یک کد ۸ رقمی استفاده کنید


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *