بسم الله الرحمان الرحیم

سردار شهید عزیز ما را با چشم یک مکتب، یک راه، یک مدرسه‌ی درس آموز، با این چشم نگاه کنیم.

(مقام معظم رهبری (مدظله العالی))

سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بعنوان نماد عزت، غیرت و هوش ایرانی و زندگی سراسر افتخار او که گفتمان مقاومت اسلامی بود و بحش پر غروری از تاریخ ایران است در برنامه درسی قرار می‌گیرد.

(وزیر آموزش و پرورش – محسن حاجی میرزایی)

پوستر فراخوان طرح درس سردار

شهادت سردار بزرگ اسلام شهید قاسم سلیمانی درست است که غم بزرگی بر دل‌های ما نهاد و لی قطعا باعث رویش جوانه‌هایی بر دل‌ها شد و نشان داد که سردار قاسم سلیمانی نه فقط یک فرد بلکه یک مکتب و یک راه است و این را ه وظیفه دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی کشور را نسبت به قبل افزایش داده .

در این بین بسیار نیکو است که مسئولین آموزش پرورش به موقع و به وقت به این موضوع پرداخته و تصمیم به درج رشادت‌های این شهید والا مقام در کتب درسی دانش‌آموزان که آینده سازان این مرزبوم هستند، گرفته‌اند . با این تصمیم بجا و شایسته سازمان بسیج فرهنگیان بر آن شد که جهت گفتمان سازی این مکتب در بین فرهنگیان نیز با همکاری سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش فراخوانی با این موضوع که در ذیل توضیح داده شده است را اعلام نماید :

عنوان فراخوان:  درس سردار

این فراخوان در دو بخش انجام می گیرد:

  1. متن کوتاه متناسب با مقطع و کتاب پیشنهادی ( شرکت کننده با پیشنهاد مقطع و کتاب متن پیشنهادی خود را ارسال نماید)
  2. طراحی گرافیک مناسب جهت درج در صفحات کتاب پیشنهادی

مهلت ارسال آثار: از 20 اسفند ماه 1398 الی  پایان فروردین 1399

این آثار پس از برسی در اختیار سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی  وزارت آموزش و پرورش  جهت درج در کتب درسی قرار خواهد گرفت. امید است که با قرار دادن الگویی مناسب برای فرزندان این ملت  تدبیر، اخلاص، رشادت و شجاعت رکن اصلی شخصیتی آنان شود

 مطالعه شیوه نامه ارسال آثار (ضروری)

 

ثبت نام و ارسال آثار

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *