وزیر آموزش و پرورش پیامی به جشنواره علمی پژوهشی بسیج فرهنگیان صادر کردند. متن پیام دکتر بطحایی به شرح ذیل است:

به نام خدا

علم و پژوهش دو عنصر لازم الحضور گستره پیشرفت جوامع محسوب می شوند.ضمانت دستیابی به توسعه پایدار، فرایند دانایی محور پژوهش در حوزه های مختلف علمی است.
در دنیای امروز ، دانش جدید و اطلاعات بروز محصول فعالیت های پژوهشی میباشد که بهترین راه حل های ممکن در جهت حل مسائل موجود در زمینه های مختلف را فراهم مینماید.
از آنجایی که معلمان سکان داران توانمند عرصه تعلیم و تربیت هستند و نو آفرینی در دانش آنها سبب ساز ترقی و تعالی نظام آموزشی همراه با پیامد های تربیتی فاخر در هر جامعه ای خواهد بود، مهیا نمودن زمینه شکوفایی دانسته های علمی و پژوهشی آنها می تواند سرمایه ای سترگ و پر بها در موفقیت روز افزون و هدفدار نظام آموزشی کشور باشد.
برای رسیدن به چنین مهمی نیاز است تلاش و مجاهدت علمی بیشتری در حیطه های پژوهشی صورت بگیرد.
که این رویکرد بی شک با توجه به ویژگی های فرهنگیان پژوهشگر بسیجی و نگاه نقادانه و موشکافانه آنها دست یافتنی خواهد بود.
جشنواره علمی پژوهشی بسیج فرهنگیان کشور از آن قبیل رخداد هایی است که می تواند با ظرفیت کارآمدی وافر در دست آورد های خود به یکی از مهمترین و اصلی ترین قطب های گردهمایی های پژوهشی کشور تبدیل شود.
فرهنگیان بسیجی حاضر در این جشنواره ضمن برخورداری از تجربیات آموزشی و پژوهشی یکدیگر و همچنین بهره گیری از نتایج پژوهش ها می توانند برای گسترش دانایی در آموزش و پرورش افقی روشن را ترسیم و به اعتلای اهداف و برنامه های مقدس ، رو به رشد و توسعه پایدارآن کمک نماید. در پایان اینجانب
این فرصت را مغتنم شمرده و ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران محترم برگزاری جشنواره آرزوی توفیق و بهره مندی علمی را برای فرهنگیان بسیجی کشور دارم.
امید است در آینده با رونق این گونه جشنواره ها بر غنای محتوایی نظام آموزشی کشور افزوده گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *